Skip to content

Contact

Scouting Katimavik Odijk

Bezoekadres:

Scoutinggebouw Kariboe
Singel 42
3984 NZ Odijk

Postadres:

Secretariaat Scouting Katimavik
Ganzebloem 20
3984 CG Odijk
0616360386

Vragen, opmerkingen, behoefte aan contact?

    Onze mailadressen

    RolNaamE-mail
    KaderAlle volwassen betrokkenenkader@katimavik.nl
    VoorzitterHans Verhoevenvoorzitter@katimavik.nl
    PenningmeesterPiet Stampenningmeester@katimavik.nl
    SecretarisGeert Watzeelssecretariaat@katimavik.nl
    BestuurBovengenoemdenbestuur@katimavik.nl
    VerhuurPatricia v.d. Vegtverhuur@katimavik.nl
    ActiviteitenGodelieve Ceelenactiviteiten@katimavik.nl
    GroepsbegeleiderWim Ceelengroepsbegeleider@katimavik.nl
    BeverleidingMathilde van Drooge
    Liesbeth van Es
    Ruben v.d. Heuvel
    Matthew v. Everdingen
    bevers@katimavik.nl
    WelpenleidingJakay Hollander
    Thom Keybets
    Florens Meijer
    welpen@katimavik.nl
    Oudervertegenwoordiger WelpenIngrid Essenbergwelpenouder@katimavik.nl
    ScoutsleidingMaykel Kicken
    Lotte Slenders
    scouts@katimavik.nl
    ExplorerbegeleidingWim Ceelenexplorerleiding@katimavik.nl
    ExplorersDe leden zelfexplorers@katimavik.nl
    Stamstam@katimavik.nl
    WebcontentTeksten voor op de site
    webcontent@katimavik.nl
    WebsiteLisanne Ceelenwebsite@katimavik.nl
    Contactpersoon communicatieMieke Kippingcommunicatie@katimavik.nl